Београдски Рагби Клуб Црвена Звезда

1/4 finale Kupa Srbije

U 1/4 Kupa Srbije  odigrana je samo jedna utakmica.

U krajnje neizvesnom meču , megdan su podelili ekipe Partizana i Rada.
Loše vreme i težak teren nisu dozvolili ekipama da se razmašu pa smo pored odlične borbe i dobre igre obe ekipe videli  mali broj poena.

U ovakvim uslovima bolje se snašla ekipa Partizana koja je rezultatom 7-3 uspela da sebi obezbedi prolazak u sledeće kolo gde će se boriti sa ekipom RK Dinamo 1954 za ulazak u finale.

Ekipe Vojvodine, Kruševca i Petrovgrada su odustale od takmičenja tako da se naša ekipa direktno plasirala u polufinale gde će dočekati ekipu Loznice.

Ostaje nam da vidimo kako će se odvijati situacija sledećeg vikenda kada se igra polufinale Kupa, a kako su u tim mečevima ekipe Partizana i BRK Crvene Zvezde veliki favoriti, opravdano očekujemo da će se za osvajanje Kupa Srbije  ponovo boriti učesnici prošlogodišnjeg finala, gde će Partizan pokušati da odbrani titulu a naš klub da pored osvojenog prvenstva i titule u ragbiju 7 ,kompletira uspešnu seznu sa peharom Kupa Srbije u svojim vitrinama.